People: Difference between revisions
From HLT@INESC-ID
| Line 125: | Line 125: | ||
| [[José Lopes]] | | [[José Lopes]] | ||
| [[Jaime Jorge]] | | [[Jaime Jorge]] | ||
| [[Alexandre Dias]] | |||
| [[Eugénio Ribeiro]] | |||
|- | |||
| [[Bruno Almeida]] | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:09, 11 December 2009
Researchers
PhD Students
Research Associates
Invited Researchers
| Maria do Céu Viana | Jorge Baptista | Gaël Harry Dias | Diamantino A. Caseiro |
|---|---|---|---|
Masters Students
| Rui Martins | Saulo Rego | Sérgio Gomes | |
|---|---|---|---|
| Mónica Abreu | Luís Franqueira | Sérgio Morais | Ricardo Santos |
| Bruno Almeida | Artur Ventura | Manuel Tiago Pereira |
Trainees
| David Antunes | João Colaço | Daniela Loio | Miguel Miranda |
|---|---|---|---|
| José Lopes | Jaime Jorge | Alexandre Dias | Eugénio Ribeiro |
| Bruno Almeida |
Administrative Support
| Teresa Mimoso | ||
|---|---|---|
Former L²F Members
- List of Former L²F Members