People: Difference between revisions
From HLT@INESC-ID
No edit summary |
|||
| Line 113: | Line 113: | ||
|[[Rui Martins]] | |[[Rui Martins]] | ||
| [[Saulo Rego]] | | [[Saulo Rego]] | ||
| [[Sérgio Gomes]] | |||
|- | |||
|[[Bruno Almeida]] | |||
|} | |} | ||
Revision as of 16:22, 12 May 2009
Researchers
| Isabel M. Trancoso | Hugo Meinedo | Luísa Coheur | Nuno Mamede |
|---|---|---|---|
| David Martins de Matos | João Paulo Neto | Luís C. Oliveira | António J. Serralheiro |
| Porfírio Filipe | Alberto Abad Gareta | Thomas Pellegrini |
PhD Students
Research Associates
Invited Researchers
| Maria do Céu Viana | Jorge Baptista | Gaël Harry Dias | Diamantino A. Caseiro |
|---|---|---|---|
Masters Students
| Henrique Costa | Wang Lin | Luís Marujo | João Miranda |
|---|---|---|---|
| Mónica Abreu | Luís Franqueira | Sérgio Morais | Ricardo Santos |
| Pedro Arez | Rui Martins | Saulo Rego | Sérgio Gomes |
| Bruno Almeida |
Trainees
| David Antunes | Artur Ventura | Daniela Loio | David Baptista |
|---|---|---|---|
| Manuel Tiago Pereira |
Administrative Support
| Teresa Mimoso | ||
|---|---|---|
Former L²F Members
- List of Former L²F Members